2012/02/18

Zapuszczam włosy c.d.

Ze swojej długości włosów jestem już całkiem zadowolona. Czas na podcinanie końcówek, by w efekcie końcowym wszystkie włosy były jednej długości. Na dzień dzisiejszy (rano) miałam włosy długości widocznej na zdjęciu - w tej chwili mam z 1,5cm podcięte końcówki w linii prostej. Zdjęcie robione przy naturalnym świetle, widać jak się błyszczą - to głównie zasługa keratyny, w mniejszej dawce mojego dbania o włosy.

Od ponad miesiąca piję olej z wiesiołka w kapsułkach, skóra całego ciała jak i skóra głowy jest delikatnie bardziej nawilżona.

17.02.12
Jutro mam zamiar trochę rozjaśnić włosy (rozjaśniaczem do włosów), zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Poprzednio rozjaśniły się jedynie o ton czy dwa - efekt po rozjaśniaczu widać na zdjęciu. Po keratynie i olejowaniu zwykłe farby albo nie działają kompletnie albo przyciemniają mi włosy zamiast rozjaśniać. Największą niespodzianką była farba L'oreala. Z koloru jasny popielaty blond wyszedł mi na głowie ciemny brąz. Niestety kolor ten wcale się nie chciał spłukać...

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)


2 komentarze:

  1. Twoje włosy są tak zdrowe! Jak miło patrzeć.

    OdpowiedzUsuń
  2. masz śliczne włosy ;D takie zdrowe
    zapraszam do mnie;p

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...